Peder Duke färglitografi
2020-04-19
760640
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): komposition, signerad samt daterad 1991, numrerad 44/200, färglitografi, oramat blad, bladmått ca 62x52,5 cm