Bengt Lindström litografi
2020-04-18
760633
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), litografi, signerad och numrerad 85/100, oramat blad, bladmått ca 73,5x51,5 cm