Bengt Fransson
2020-04-14
760563
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935):Landskapsmotiv, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 60x72 cm