Jan Stenmark färgoffset
2020-04-14
760524
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN STENMARK (född 1949): "Du, jag måste sluta nu", signerad Jan Stenmark, numrerad EA 18/25, färgoffset, bladmått ca 64,5x48,5 cm
Löst blad