Jan Stenmark färgoffset
2020-04-14
760522
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN STENMARK (född 1949): "Det var där tågen föddes", signerad Jan Stenmark, numrerad EA 17/25, färgoffsettryck, bladmått ca 68x46 cm
Löst blad