Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-04-21
760521
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, hästar, olja på duk, signerad, 1900-tal, 60 x 80 cm.
Smärre färgbortfall.