Jan Stenmark färgoffset
2020-04-14
760519
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN STENMARK (född 1949): "Men i drömmen är det lite si och så med mig med", signerad Jan Stenmark, numrerad 8/150, färgoffset, bladmått ca 61x50 cm
Löst blad