Oscar Reutersvärd färglitografi
2020-04-15
760478
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Komposition, signerad Oscar Reutersvärd och épreuve d´artiste, färglitografi ca 34 x 43 cm