Oscar Reutersvärd färglitografi
2020-04-15
760477
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reutersvärd, numrerad 101/125, färglitografi, ca 35 x 54 cm