Alexandra Johnsson
2020-04-17
760466
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALEXANDRA JOHNSSON (b. 1970), (2) pioner, gicleetryck, två stycken, signerade och numrerade. 14/75, bladstrl. 35.5x46 cm