Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
HANS ARNOLD (1925-2010): "Som Fan läser bibeln", signerad Hans Arnold, färglitografi, provtryck, tryckmått ca 48x37,5 cm
760388
2020-04-14