Joakim Allgulander
2020-04-19
760350
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "A Thousand Years", signerad Joakim Allgulander, numrerad 225/240, litografi, bildmått ca 45x67,5 cm
HISTORIK:
Konstnären om motivet: