Iron
2020-04-18
760334
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IRON (född 1973): "Miss Behave", signerad och numrerad "Iron", PT 7/10, litografi, bladmått ca 60x39