Hans-Agne Jakobsson taklampa
2020-04-20
760206
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, etikettmärkt Hans-Agne Jakobsson AB, Markaryd 742, diameter 40, höjd ca 24 cm, 1900-talets andra hälft.
Slitage och bucklor.