Olja 1800-tal
2020-04-09
760151
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Lekande barn, signatur, olja på duk, 32x36 cm
Krackeleringar