Vas porslin Kina
2020-04-10
760088
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-talets mitt, balusterformad, polykrom dekor, krackelyr, botten med märke, höjd ca 35 cm
Nagg