Poul Henningsen PH 5 taklampa
2020-04-20
760086
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 250 EUR |
POUL HENNINGSEN, TAKLAMPA, PH 5, lameller i aluminium lackerade i rött och blått, diameter 50 cm, höjd 30 cm, Louis Poulsen, Danmark.
Slitage, färgfläck, bucklor.