Carl Johan De Geer färglitografi
2020-04-19
760078
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL JOHAN DE GEER (född 1938):
"Skriet 2.0", färglitografi, signerad CJDG och numrerad 18/295, bladmått 31 x 42 cm: oramad.