Adam Saks färgetsning
2020-04-19
760067
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ADAM SAKS (född 1974): komposition, färgetsning, signerad, daterad 2015 och numrerad 19/28, bladstorlek 46 x 63 cm: oramad