John-E Franzén färglitografi
2020-04-19
760054
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
JOHN-E FRANZÉN (född 1942): speedwayförare, färglitografi, monogramsignerad och daterad JEF1990, pt, bladmått 52,5 x 36 cm: oramad.