Iron
2020-04-14
759953
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IRON (samtida): "Miss Fortune", gicleeprint , signerad samt numrerad "Iron", 15/90, tryckmått ca 39x39.