Petter Thoen
2020-04-09
759924
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Wow", signerad Thoen, 275/350, färglitografi, bladstrl ca 46x32 cm. Oramad