Industrilampa
2020-04-11
759877
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INDUSTRILAMPA, 1930/40-tal, industridesign, skärm i mässing, samt magnetfäste i järn, ledad arm, L ca 50 cm
Skador: Patina/slitage, senare el, SAV ansvarar ej för funktion