Bordslampa
2020-04-11
759850
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, funkis, 1930/40-tal, lackerad samt förkromad metall, höjd ca 45 cm
Skador: Slitage, repor, strömbrytare saknas, något oval intryckt skärm, ej funktionstestad, SAV ansvarar ej för funktion