Kaffeservis och teservis delvis Rörstrand
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KAFFESERVIS / TESERVIS, porslin, 1900-tal, delvis Rörstrand, bestående av: 22 kaffekoppar med fat, 19 tekoppar med fat, kaffekanna, sockerskål med lock, gräddakanna, skål på fot, skål, 9 assietter
Kuntoraportti
Slitage
759801
Päivämäärä:
2020-04-09