Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-04-08
759742
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Kor på Stora Skuggan, signerad och daterad Kliuchnikov 12, olja på duk, ca 63x53 cm
Oramad