Heikki Turunen lampor 3 st
2020-04-08
759724
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
HEIKKI TURUNEN, LAMPOR, bordslampa och två takspotlights för skena, Orno 1980-tal, justerbara, diameter ca 20 cm.
Ställvis slitage, färgbortfall, ej funktionstestad.