Hans-Agne Jakobsson B 235 bordslampa
2020-04-13
759691
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS AGNE-JAKOBSSON, 1900-talets mitt, bordslampa modellnummer "B 235", vitlackerad, svarta detaljer, etikettmärkt undertill, reglerbar höjd, svängbar skärm, höjd ca 51, fotens diameter ca 26 cm
Smärre slitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen