Okänd konstnär
2020-04-11
759607
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, föreställande landsatta rodbåtar vid skogsglänt, otydlig signatur, olja på duk uppspänd på pannå, ca 73x50 cm