Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VICO MAGISTRETTI, "Selene", 1-par, stolar, Artemide, Italien, formgiven 1969, vit plast, märkt undertill, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, repor, märken
759600
2020-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här