Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ASKAR MED LOCK Luffararbete, skurna i trä, 5 st, 1800/1900-tal, höjd ca 11-21 cm
Zustandsbeschreibung
slitage
759511
2020-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner