Stekfat Kina 1700-/1800-tal
2020-04-11
759507
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-/1800-tal, blå dekor av flodlandskap, oktagonal form, ca 38x29 cm
Smärre repor