Vicke lindstrand vas
2020-04-10
759495
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VICKE LINDSTRAND, vas, signerad Kosta Vi Lindstrand, 41588, höjd 17 cm
Smärre slitage