Madeleine Pyk litografi
2020-04-08
759479
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, färglitografi, signerad M Pyk, numrerad 225/275, 47x36 cm