Scroll
2020-04-12
759477
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SCROLL, Qing Taoist, målad på papper, 1800-tal, ca 116x52 cm
Ej examinerad ur ram, veck, slitage, färgbortfall