Oidentifierad konstnär oljemålningar
2020-04-09
759373
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Herrporträtt i allongeperuker, föreställande Johan Schmideberg Öfverstelöjtnant (1697-1748) resp. Johan Törner Lektor i Linköping (1672-1728), ramar i svart och guld, ca 75x63 cm
Reva, lagningar