Edition Nordic Matti J Hyvarinen Armband Finland
2020-05-31
759354
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MATTI J HYVARINEN, armband, sterlingsilver, Finland, 1978, svenska kontrollstämplar, halvstel modell, polerad och satinerad yta, integrerat kistlås med säkerhetsögla, bredd ca 9 mm, längd ca 17 cm, vikt ca 22.2 g
Polerade delar med smärre repor (går att putsa bort maskinellt).