Figuriner Hummel
2020-04-10
759334
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MJ HUMMEL, figuriner, 5 st, 1940/50-tal, Tyskland, porslin, höjd ca 7,5-13,5 cm
Obetydligt slitage