Dekorelement
2020-04-07
759283
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DEKORELEMENT, Kina, 1900-tal, skuret trä, förgylld och bemålad, ca 80x20 cm