Ljuskrona
2020-04-12
759273
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
LJUSKRONA, s.k malmkrona, barockstil, 1900-talets första hälft, diameter 65 cm, höjd 49 cm.
Bruksslitage.