Bertil Widbrandt oljemålning
2020-04-11
759260
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): Motiv med rovfågel, signerad, olja på duk, ca 45x53 cm