Bordslampa marmor
2020-04-11
759250
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, polerad marmor, höjd inkl skärm ca 60 cm
Smärre smuts, skärm med slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen