Trädgårdsurnor
2020-04-11
759149
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSURNOR (2) 1 par, 1900-talets mitt, gjutjärn, bemålade svarta, höjd ca 42 cm
En urna med bristning mellan de gjutna delarna, bruks och åldersrelaterat slitage