Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE, vas, Argenta, Gustavsberg, stengods, på tre fötter, grön glasyr med silverdekor, signerad GUSTAVSBERG ARGENTA A47 MADE IN SWEDEN, höjd 22 cm
Mindre ytrepor
759107
2020-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här