Halvmånebord
2020-04-13
759019
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HALVMÅNEBORD, 2 st, 1800-talets slut, bemålad fur, höjd ca 77 cm, á 125x65 cm
Patina, bruksslitage