Lisa Larson figurin
2020-04-10
758986
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA LARSON, "Dora", stengods, ur "ABC Flickor" (1958-1973), för Gustavsberg, delvis glaserad, etikettmärkt Gustavsberg, undertill signerad Lisa L, höjd ca 27 cm
Smärre slitage