Anders Pehrson ´´Bumling´´ golvlampa
2020-04-15
758929
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANDERS PEHRSON, "Bumling", golvlampa, 1900-talets andra hälft, Ateljé Lyktan, gulmetall, raster i vit plast, höjd ca 130 cm
bucklor på skärmens överkant, ytslitage