Oidentifierad konstnär 1700/1800-tal
2020-04-06
758784
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fiskar, 1700/1800-tal, England, olja på duk, pannå, mått ca 25,5x35,5 cm
Krackelyrer samt retuscher