Einar Nerman oljemålning
2020-04-12
758703
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EINAR NERMAN (1888-1983): blomsterstilleben, olja på pannå, signerad, 46 x 38 cm.