Stekfat porslin Kina 1700-/1800-tal
2020-04-13
758688
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-/1800-tal, blå dekor av flodlandskap, oktagonal form, brätte med dekor av bladverk och fjärilar, ca 38x29 cm
Smärre nagg